Web 2.0 Araçları

Postermywall Nedir Nasıl Kullanılır? İnceleme!

0
Please log in veya register to do it.
Postermywall Nedir Nasıl Kullanılır Türkçe Anlatım

Postermywall nedir nasıl kullanılır bu yazımda sizlere bu konudan bahsettim. Postermywall web aracının incelemesini sizler için yaptım. Postermywall kullanımı konusunda sizlere bilgi vereceğim.

Postermywall Nedir?

Postermywall poster, afiş, broşür, el ilanı, davetiye gibi ürünler tasarlamaya yarayan bir web 2.0 aracıdır. Postermywall uygulamasını kullanarak çok güzel posterler tasarlayabilirsiniz. Postermywall aracı ile sosyal medyaya uyumlu, klasik A4, A3 gibi formatlarda ürünler tasarlayıp ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Poster oluşturma araçları arasında en dikkat çeken web 2.0 araçlarından birisi olan Postermywall kullanımı da oldukça basittir.

Postermywall Nasıl Kullanılır?

Postermywall nedir sorusundan sonra Postermywall nasıl kullanılır sorusunu cevaplayalım. Bu web aracını poster oluşturma için kullanabileceğinizi ifade etmiştim. Yaptığım incelemede Postermywall kullanımı ile ilgili olumlu birçok noktayla karşılaştım. Öncelikle kullanımı oldukça basit olan bu uygulamaya ücretsiz üye olduktan sonra “Create Design” butonuna tıklayarak posteri oluşturmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra sizde bir şablon seçmenizi isteyecek, eğer istediğiniz bir şablon varsa onu seçin yoksa “Blank” ifadesine tıklayarak boş bir sayfa oluşturun. Daha sonra arka planın nasıl olması gerektiğini soracak. Burada farklı seçenekler var: Resim, düz renk, gradyan ve şeffaf gibi. Hangisi size uygunsa seçin. Bunu da seçtikten sonra poster hazırlama sayfanız karşınıza çıkacak. Sol taraftaki araçları kullanarak posterinize resim, video, yazı, şekil ekleyebilir sağ taraftaki panelden eklediğiniz araçların ayarlarını yapabilirsiniz.

Bu konuda herhangi bir sorunuz olursa yorumlardan sorabilirsiniz. Postermywall nedir nasıl kullanılır anlatmaya çalıştım. Postermywall kullanımı ile alakalı sorularınız olursa her zaman sorabilirsiniz.

Postermywall Kullanımı İle İlgili Diğer Sorulan Sorular

Postermywall İndirmek Mümkün mü?

Postermywall uygulamasının bilgisayar programı mevcuttur. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Postermywall Türkçe mi?

Hayır. Yukarıda da belirttiğim gibi Postermywall İngilizce bir uygulamadır.

Postermywall Ücretsiz mi?

Kısmen ücretsiz. Ücretsiz üye olup ürün oluşturabilir ve indirebilirsiniz. Ancak daha kaliteli ürünler için premium üyelik gerekli.

Postermywall Promo Code Nedir?

Postermywall premium üyeliklerde kullanabileceğiniz promosyon kodudur.

Başka sorularınız olursa yorumlardan sormayı unutmayın. Ürünü siz de aşağıdan değerlendirebilirsiniz.

Animoto Kullanımı

Animoto nedir? Nasıl kullanılır?

Animoto Nedir Nasıl Kullanılır Animoto Web 2.0 Aracı Animoto Ne Demek
SurveyMonkey Nedir Nasıl Kullanılır? İnceleme 👀
Animoto

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Henüz kimse beğenmemiş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF

  1. Siteden indirdiğim bir album kapağını (ücretsiz) kullandığımda hukuksal ya da telif sorunları yaşar mıyım??