Reklam Alanları - Eğiteknoloji

Reklam Alanları

Eğiteknoloji blog sayfasında reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Anasayfa Üst Duyarlı Reklam

Anasayfada en üstte yer alan haberlerin geçtiği slider’ın altındaki alan. Tablet ve masaüstünde, yatay mobilde kare görünecek şekilde ayarlanmıştır. Anasayfada yer aldığı için sitenin en çok gösterilen reklam alanlarından birisidir.

Makale Görseli Üstü Duyarlı Reklam

Makalelere girince makale görselinin altında yer alan reklam alanı. Tablet ve masaüstünde, yatay mobilde kare görünecek şekilde ayarlanmıştır. Egiteknoloji.com web sitesinin çoğunluk trafiği Google aramalarından geldiği için en çok görüntülenecek reklam alanlarından birisidir.

Makale Yan Duyarlı Reklam

Makalelere girince yan tarafında yer alan reklam alanı. Tablet ve masaüstünde dikey, mobilde kare görünecek şekilde ayarlanmıştır. Bu reklam alanı mobilde sayfanın ilk girişinde görünmez alt taraflarda yer alır. Bununla birlikte, masaüstünde yan tarafta göründüğü için yine en çok gösterilen reklamlardan birisidir.

Makale İçi Duyarlı Reklam

Makalelere girince makale paragraflarının arasında yer alan reklam alanı. Tablet ve masaüstünde yatay, mobilde kare görünecek şekilde ayarlanmıştır. Her bir makaleye bir tane olacak şekilde yerleştirilebilir. Egiteknoloji.com web sitesinin çoğunluk trafiği Google aramalarından geldiği için en çok görüntülenecek reklam alanlarından birisidir.

Reklam iş birliği fiyatları ve bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.