Misafir Makale İş Birliği - Eğiteknoloji

Misafir Makale İş Birliği

Markanızı ön plana çıkarmak için web sitemizde makalenizi yaynlayın

Eğiteknoloji web sitemizde eğitim, teknoloji, yenilikçi yaklaşımlar, yapay zeka gibi alanlarda blog yazıları paylaşılmaktadır.  8 senelik yayın hayatında bu alanlarda SEO dostu onlarca makale yayınlanmıştır. Bu makalelerle hem eğitim alanında hem de teknoloji alanında birçok kişiye fayda sağlamıştır. Yayınlanan makalelerin en önemli özelliği ise arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için SEO dostu içerikler olmasıdır. Birçok popüler konuda Eğiteknoloji makaleleri üst sıralarda yer almaktadır. Özellikle web 2.0 araçları, dünyanın eğitim sistemi, kavram haritası, sunum, oyunlaştırma ve proje temelli öğrenme gibi konularda web sitemiz arama motorlarında hep en üst sıralarda yer almaktadır. Buna ek olarak, web sitemize birçok üniversite, devlet okulu web sitelerinden de doğal bağlantılar gelmektedir. Bu durum web sitemiz içeriğinin ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir.

Eğiteknoloji ekibi olarak sizlere web sitemizde kendi marka tanıtımınızı yapabileceğiniz misafir makaleler yayınlama imkanı sunuyoruz. Markanızı ön plana çıkardığınız ve kriterlerimize uyan makalelerinizi web sitemizde yayınlayarak kendi markanıza ciddi oradan geri dönüşler alabilirsiniz. Makale yayınlamada aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurmalısınız:

  • En 300 kelimeden oluşmalıdır.
  • En fazla 1 adet dofollow link ile markanıza veya sitenize bağlantı verebilirsiniz.
  • 3 adet nofollow link ile markanıza veya sitenize bağlantı verebilirsiniz.
  • Konu web sitemize uygun olmalıdır.
  • En az 1 adet görsel kullanmanız gerekmektedir.
  • İçeriğiniz sitemiz var olduğu sürece yayında kalacaktır.

Siz de marka tanıtımınız için misafir makale göndermek istiyorsanız talebiniz ve fiyat bilgisi için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Eğiteknoloji Ekibi