İş Hayatında Eğiteknoloji

Şirketinizin Kurumsal E-Posta Trafiğini Uzman Posta İle Yönetin

0
Please log in veya register to do it.
Kurumsal E-posta Trafiğinizi Uzman Posta ile Yönetin

E-posta hizmetindeki bir kesinti, önemli iş iletişimlerini kesintiye uğratıp gecikmelere neden olabileceğinden, işletmeler kurumsal e-posta trafiklerinin sorunsuz şekilde devam etmesini ve 7/24 süreklilik içinde olmasını ister. 

Bu noktada işletmelere sürekli ve kesintisiz erişim sağlayabilecekleri kurumsal bir e-posta hizmeti sunan Uzman Posta; %100 yerli bir e-posta servis sağlayıcı olarak tüm verileriniz Türkiye’de kalmasını sağlar ve işletmeniz için profesyonel ve uygun maliyetli çözümler sunar.

Neden Uzman Posta Kurumsal E-posta Hizmetini Seçmeliyim?

Kurumsal e-posta hizmeti olarak Uzman Posta’yı seçmenin birçok avantajı vardır. Bu avantajlar aşağıdaki şekildedir:

1. Esnek kota

Ücretsiz e-posta servisleri sınırlı bir depolama alanı sunar. Sınırlı bir depolama alanına sahip olduğunuz zaman depolama alanınız kısa bir süre içinde dolabilir ve gelen e-posta’ları teslim alamayabilir ve e-posta gönderemeyebilirsiniz. Bu noktada e-posta sürekliliğini sağlamak için eski e-posta’larınızı silmeniz gerekir. 

Uzman Posta, esnek kota özelliği ile depolama alanınız dolmadan sizi uyarır ve kotanız dolunca otomatik artar. Bu sayede e-posta iletişimlerinizde herhangi bir kesinti olmaz. 

2. Spam ve virüs koruma

Uzman Posta, şirketinizin e-posta iletişimini güvende tutmaya yardımcı olmak için spam ve virüs koruması sağlar. Güncel filtreler ve gelişmiş anti-spam servisi ile gelen kutunuzu spam ve virüslerden uzak tutar.

3. Gelişmiş güvenlik

Uzman Posta, işletmelerin verilerini korumalarına ve sistemlerine yetkisiz erişimi engellemelerine yardımcı olmak için gelişmiş karantina özelliği, çoklu doğrulama, akıllı tespit yöntemleri, global veri tabanı ve çok dilli kullanım vb. bir dizi güvenlik özelliği sağlar.

4. Sürekli ve kesintisiz erişim

Uzman Posta, işletmelerin ve bireylerin e-posta’larına %100 süreklilikte ve 7×24 kesintisiz şekilde erişilmesini sağlayan güvenilir ve güvenli bir e-posta hizmetidir.

5. Uygun maliyet

Uzman Posta, güvenilir bir e-posta hizmetine ihtiyaç duyan işletme ve bireyler için uygun maliyetli bir çözüm olacak şekilde tasarlanmıştır.

Uzman Posta, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere uygun bir dizi fiyatlandırma planı sunar. 

6. Ücretsiz  taşıma ve DNS desteği

Kullandığınız e-posta servis sağlayıcıdan başka bir e-posta servis sağlayıcıya geçerken geçmiş tüm e-posta’larınız kaybolabilir. Bu riski almak istemiyorsanız, Uzman Posta deneyimli ekibi ile e-posta’larınızı hiçbir veri kaybı ve kesinti olmadan ücretsiz olarak taşımanıza yardımcı olur.

7. Müşteri desteği

Uzman Posta, herhangi bir soru veya sorunda size yardımcı olmak için telefon veya sohbet yoluyla müşteri desteği sunar. Ayrıca “Akıllı Destek Merkezi” aracılığıyla merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulmanıza da yardımcı olur.

8. Mobil erişim

Uzman Posta’nın e-posta platformu mobil uyumludur ve internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilirlik sağlar.

9. Premium e-posta özellikleri

Uzman Posta birçok premium e-posta özelliğiyle birlikte gelir: “Kişisel ve Ortak Takvim, Kişisel ve Ortak Adres Defteri, Görev Yönetimi, CalDAV & CardDAV Desteği, E-posta Gönderi Takibi ve Silinmiş E-posta Kurtarma, Outlook vb. Mail Programları ile %100 Uyum” vb. bu özelliklerden en önemlileridir.

Kurumsal e-posta hizmetiniz olarak Uzman Posta’yı seçerek, şirketinizin e-posta iletişimini kolayca yönetebilir, çeşitli premium özelliklerden yararlanabilir ve profesyonel müşteri desteği sayesinde tüm problemlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.

Şirketinizin Kurumsal E-Posta Trafiğini Uzman Posta İle Yönetin

İşletmelere kurumsal e-posta yönetimi için premium özellikler sunan Uzman Posta; esnek kota, spam ve virüs koruma, gelişmiş güvenlik, sürekli ve kesintisiz erişim, ücretsiz taşıma ve DNS desteği de sağlar.

Bu noktada siz de işletmeniz için premium özelliklere sahip bir e-posta servisine ihtiyaç duyuyorsanız, Uzman Posta web sitesine gelebilir ve 45 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyimleyerek, tam 45 gün boyunca Uzman Posta’nın sürekli ve kesintisiz e-posta servisini deneyimleyebilirsiniz.

İş hayatında çalışmalarınızı kolaylaştıracak diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğlenceli Genel Kültür Bilgi Yarışması Oyunu
Articulate Storyline 360 ile Dijital İçerik Geliştirme Eğitimi

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Henüz kimse beğenmemiş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF