Kitap

Coggle Kullanım Rehberi

0
Please log in veya register to do it.
Coggle Nedir Nasıl Kullanılır Coggle Kullanım Rehberi

Coggle, sürükle bırak yöntemiyle ücretsiz bir şekilde kavram ve zihin haritaları oluşturmanıza yarayan bir araçtır. Coggle ile ortak çalışmalar yaparak kavram ve zihin haritaları oluşturabilirsiniz. Aşağıda Coggle nedir ve nasıl kullanılır gibi konularda detaylı soru ve cevaplar bulabilirsiniz. Ayrıca, kavram haritası özellikleri konusunda da bilgiler edinebilirsiniz.

Coggle web sitesine gitmek için buraya tıklayınız.

Coggle ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Coggle Nedir?

Coggle kavram haritası ya da zihin haritası oluşturmanıza yarayan bir araçtır. Coggle ile ücretsiz çalışmalar yapabilirsiniz. Coggle kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Öğrencilerinizin kavramları daha kolay ve kalıcı bir şekilde öğrenmeleri için işe yarar bir uygulamadır. Coggle Nedir

Coggle Nasıl Kullanılır?

Coggle kullanımı oldukça basit bir uygulamadır. Coggle sitesine Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra kavramlar ekleyerek haritalar oluşturabilirsiniz. Kullanımı ücretsizdir.

Kavram Haritası Nedir?
Kavram Haritası Nedir?

Kavram haritası ya da zihin haritası nedir? Bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Kavram Haritası Örnekleri
Kavram Haritası Örnekleri

Bu yazıda kavram haritası örnekleri bulabilirsiniz.

Bu yazıda sizlere Coggle nedir, nasıl kullanılır ve Coggle kullanımı ile ilgili diğer sorularla alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Coggle ile ilgili aklınıza takılan sorular varsa aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak sorularınızı veya görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Edpuzzle Kullanım Rehberi
ClassDojo Kullanım Rehberi

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Henüz kimse beğenmemiş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF