Kitap Web 2.0 Araçları

Powtoon Kullanım Rehberi

0
Please log in veya register to do it.
Powtoon Nedir Nasıl Kullanılır Powtoon Kullanım Rehberi

Powtoon, size sunmuş olduğu video hazırlama stüdyosu ile sizin eğlenceli animasyonlar tasarlayarak bunları video haline getirmenizi sağlayan bir video oluşturma aracıdır. Powtoon ile animasyonlar, tanıtım videoları, bilgilendirici videolarla birlikte sunumlar da oluşturabilirsiniz. Powtoon nedir ve nasıl kullanılır Powtoon kullanımı hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

Powtoon sitesine gitmek için tıklayın.

Powtoon nedir?

Eğlenceli animasyonlar oluşturmanıza yarayan araçtır. Powtoon ile profesyonel videolar, tanıtıcı videolar, ders videoları, sunumlar oluşturabilirsiniz.Powtoon nasıl kullanılır? Powtoon örnekleri

Powtoon ile sunum nasıl oluşturulur?

PowToon eğitimde en yaygın olarak kullanılan web 2.0 araçlarından birisi konumunda bulunuyor. PowToon son zamanlarda sürekli olarak gelişmekle beraber kendini de her zaman yenilemektedir. PowToon ile oluşturduğumuz eğlenceli animasyonların ise eğitim sürecinde motivasyonu arttırıcı bir etkiye sahip olduğu görülmektedir. PowToon ile oluşturulan sunumlar da bunlardan birisidir. Aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda sizlere Powtoon ile detaylı sunum oluşturmayı gösterdik.

Bu yazıda sizlere Powtoon nedir, nasıl kullanılır ve Powtoon kullanımı ile ilgili diğer sorularla alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Powtoon ile ilgili aklınıza takılan başka sorular varsa aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak sorularınızı veya görüşlerinizi iletebilirsiniz.

PowToon ile Sunum Oluşturma

Diğer Powtoon videoları için buraya tıklayabilirsiniz.

ClassDojo ile Eğlenceli Sınıflar!
Lightshot ile Ekran Görüntüsü Alma

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Henüz kimse beğenmemiş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF