Kitap Web 2.0 Araçları

Google Jamboard Kullanım Rehberi

0
Please log in veya register to do it.
Google Jamboard Nedir Nasıl Kullanılır Google Jamboard Kullanım Rehberi

Google Jamboard, internet ortamında etkileşimli bir beyaz tahta oluşturarak, bu tahta ile uzaktan bağlanan kişilerle işbirlikçi çalışmalar oluşturmaya imkan sunan bir araçtır. Google Jamboard, Google firmasına ait eğitsel bir uygulamadır. Jamboard ile özellikle beyaz tahta üzerinde ortak çalışmalar yapmak çok kullanışlıdır. Matematik, Fen Bilimleri gibi sayısal derslerde fare ile şekil çizmek ve sembol yazmakta zorlanan öğretmenler için Jamboard oldukça faydalı bir uygulamadır. Aşağıda kısaca Google Jamboard nedir, nasıl kullanılır gibi bu aracın kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Google Jamboard aracına ulaşmak için tıklayınız.

Google Jamboard Kullanımı (Video)

Google Jamboard ile İlgili Sorular

Google Jamboard nasıl kullanılır?

Google Jamboard kullanımı oldukça basittir. Öncelikle bir Google hesabınızın olması gerekmektedir. Google hesabınızla giriş yaparak Google Jamboard sitesinden ilk interaktif tahtanızı oluşturabilirsiniz. Tahtanızı oluşturduktan sonra bağlantısını diğer kullanıcılara göndererek onların da tahtanıza bir şeyler yazmasına imkan sağlayabilirsiniz.
Google Jamboard Nasıl Kullanılır

Bu yazıda sizlere Google Jamboard nedir, nasıl kullanılır ve Google Jamboard kullanımı ile ilgili diğer sorularla alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Google Jamboard ile ilgili aklınıza takılan başka sorular varsa aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak sorularınızı veya görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Kahoot Nasıl Kullanılır?

Kahoot kullanarak eğlenceli dersler oluşturmaya ne dersiniz?

Kahoot Nedir Nasıl Kullanılır Kahoot Kullanım Rehberi
Kapwing Kullanım Rehberi
Google Formlar Kullanım Rehberi

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Henüz kimse beğenmemiş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF

  1. Hazirladigim slaytta “present” yaptigimda slayt sayfalarim pespese gelmiyor. Ne yapmam gerekiyor?

    • Aslı hanım merhaba. Google Jamboard uygulamasında present kısmı nerede, masaüstü programı için bunu söylüyorsunuz değil mi?