Web 2.0 Araçları

Animoto

0
Please log in veya register to do it.
Animoto Nedir Nasıl Kullanılır Animoto Web 2.0 Aracı Animoto Ne Demek

Animoto değerlendirmesi, artıları, eksileri ve tarafımdan aldığı puan yukarıdaki gibidir. Animoto kullanımı hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Animoto ile video nasıl oluşturulur, Animoto nasıl kullanılır, Animoto nedir hepsi sizlerle.

Animoto Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Animoto Nedir?

Animoto online video hazırlama programıdır. Animoto ile iş, eğitim, sosyal medya ve daha farklı alanlarda videolar hazırlayabilirsiniz.

Animoto Nasıl Kullanılır?

Animoto kullanımı oldukça basit bir uygulamadır. Animotoya ücretsiz üye olduktan sonra sizin için hazırlanan video düzenleme alanında videolarınızı oluşturabilirsiniz. Video oluştururken resim, video, yazı, şekil ve ses ekleyerek videolarınızı renklendirebilirsiniz. Ayırca, Animoto’nun hazır temalarını da kullanarak yaratıcı ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Animoto Kullanımı Ücretli mi?

Animoto kısmen ücretsiz bir uygulamadır. Ücretsiz üyelikle belli haklara sahip olurken bazı imkanlarından faydalanmak için ücretli üye olmanız gerekmektedir.

Animoto Aylık Ücreti Ne Kadar?

Animotonun aylık ücreti bu yazıyı yazdığım an itibariyle 8 dolardan başlıyor. Bu da özellikle bizim ülkede yüksek bir rakam olarak göze çarpıyor.

Animoto Dili Ne Türkçe mi İngilizce mi?

Genelde web 2.0 araçları dili İngilizce olur. Animoto da dili İngilizce olan bir web aracıdır.

Animoto kullanımı ile ilgili daha detaylı sorularınızı aşağıdaki yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca, ürünle alakalı siz de puanlandırma yapabilirsiniz.

Postermywall Nedir Nasıl Kullanılır? İnceleme!
Padlet Kullanım Rehberi

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Tepkiler

Henüz kimse beğenmemiş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF